Jiří Holeček

 
     

Autoklíče

Vyrábíme autoklíče a motoklíče. V případě ztráty klíčů jsme schopni zhotovit klíče i podle zámků. Pokud vám je klíč odcizen nebo byl ztracen, pomůže vám přestavba zámku, kterou jsme u některých typů schopni provést.

Výroba klíčů se provádí na počkání přímo v naší provozovně. Zajistíme vám mechanické zhotovení klíče a případné nakódování čipového klíče podle vašeho stávajícího klíče.
Vše závisí na značce vašeho automobilu, typu a roku výroby. Přehled aut a motocyklů pro které jsme schopni čipové autoklíče a motoklíče zhotovit najdete v patřičných sekcích těchto stránek.Autoklíče, motoklíče vyrábíme téměř na všechny typy. Od těch nejobyčejnějších tzv. zoubkových ( např. škoda 120, Favorit, Felície, Fiat atd.) přes gravírované tzv. vlnkové ( např. Audi, Seat, Škoda, Volkswagen, BMW, Opel) křížové ( např. Citroen, Peugeot atd.) klíče rakvičkové ( např. Ford, Jaguár atd.). U vozů Ford vyrobíme náhradní klíč i bez tzv. master klíče (i s dálkovým ovládáním).

Zlomili jste váš poslední autoklíč? Máte všechny jeho části? Přijďte k nám a pokusíme se vyrobit nový funkční klíč.

Přímo v naší provozovně máme široký sortiment polotovarů. Pokud vámi požadovaný klíč právě není skladem, pokusíme se ho pro vás zajistit přibližně do jednoho týdne.

 

Co je to klíč s imobilizérem a jak to vše funguje?

Velmi zjednodušeně řečeno je v plastu klíče zabudován mikročip. Po otočení klíče ve spínací skříňce vyšle řídící jednotka signál a načte mikročip z klíče, svým správným kódem odblokuje některý z blokovaných okruhů. Tímto se stává automobil mobilní.

Jaké jsou typy imobilizéru v klíči?

V současnosti existují 3 druhy:

- s pevným kódem - klíč lze kopírovat bez přítomnosti vozidla
- s kryptokódem- některé typy klíče lze kopírovat bez přítomnosti vozidla, jiné se nahrávají do řídící jednotky
- s plovoucím kódem - kód v čipu se průběžně mění

Jak se zjistí o jaký typ imobilizéru se jedná?

Buď navštívíte s Vaším klíčem naši provozovnu, kde zdarma imobilizér ve vašem klíči identifikujeme, nebo dle značky, typu a roku výrovy vozidla sdělíme ( telefonicky, e-mailem) pravděpodobnost typu imobilizéru a možnosti zhotovení klíče.

Přehled automobilů pro které vyrábíme čipové klíče

Jak dlouho trvá výroba čipového klíče?

Většinou lze provést výrobu klíče na počkání.

 
 
 

Odkazy: FAB, ROSTEX, GUARD, HOBES, MUL-T-LOCK, MRB, T-SAFE